2005 yılında yerleştiğimiz Datça’da, gümüş takı ve ipek dokuma üzerine yaptığımız üretimlerimizi Eski Datça’daki Caria Silk dükkanımızda sergilerken,  hemen yanındaki “antik bar“‘da hem eğlendik hem de hizmet verdik. Hayallerimizi, Mesudiye’deki yeni mekanımız  Ovabükü Pansiyon‘da devam ettireceğiz. Bu yıl sizlere pansiyon hizmeti vereceğiz belki ama, seneye atölye çalışmaları ile çok farklı projelerimiz olacak..

Ovabükü Pansiyon, Datça Yarımadası’nda, Mesudiye köyüne bağlı Ovabükü’nde çam ve zeytin ağaçları arasında yer alıyor. Yaklaşık iki buçuk dönümlük bir arazi üzerine kurulu olan tesis, yemyeşil doğal görünümü ile dikkat çekiyor.

Güne kuş sesleri eşliğinde başlayabileceğiniz tesisimizin sıcak ve doğal ortamında şehrin tüm stresinden uzak, rahatlama ve dinlenme imkanı bulabileceksiniz. Özellikle havuz yanında geniş bir bahçede yer alan hamak ve oturma yerleri size dinlenme ve keyif yapma imkanı sunacak. Gün boyunca kuş sesleri arasında dinlenip kitap okuyabilir, havuzumuzda serinleyebilir, kahvenizi yudumlayabilir, soğuk içecekler tadarak tatilin keyfine varabilirsiniz. Siz dinlenirken, çocuklarınız pansiyonumuzun bahçesinde bulunan oyun grubunda doyasıya oynayıp eğlenebilir.

Pansiyonumuzda çift kişilik odaların yanı sıra üç ve dört kişilik aile odalarıyla hizmet veriyoruz. Toplam 14 oda bulunan tesisimizin tüm odalarında klima, banyo-tuvalet, 24 saat sıcak su, kablosuz internet (ücretsiz) yer alıyor. Üst kat odalarımızda ayrıca balkon da bulunuyor.